Lietotnes

Tildes Jumis Pro ir pieejams dažādās lietotnēs un ierīcēs

Uzņēmuma vadības mobilā lietotne

Tildes Jumja uzņēmuma vadības mobilā versija uzņēmuma galvenos darbības rādītājus ļauj skatīt viedtālruņa ekrānā. Tā ir ērta iespēja aplūkot aktuālos ieņēmumu, izdevumu un peļņas rādītājus, kā arī informāciju par jaunākajiem darījumiem. Lai sekotu līdzi naudas atlikumam kasē un bankā, tiek attēlota pēdējo piecu dienu naudas atlikuma dinamika.

Tildes Jumis - Uzņēmuma vadība

Tildes Jumis - Uzņēmuma vadība nodrošina iespēju augsta un vidēja līmeņa vadītājiem un grāmatvežiem kontrolēt un pārraudzīt uzņēmuma operatīvo un ilgtermiņa finanšu un biznesa situāciju. Tas ir unikāls informācijas izgūšanas un analīzes risinājums, kura analogi (Business Intelligence risinājumi) ir pieejami tikai dārgos vadības risinājumos. Pārskatāmā veidā, lietojot intuitīvus atskaišu izveides un analīzes rīkus, komponentu Tildes Jumis - Uzņēmuma vadība var izmantot lietotāji arī bez specifiskām grāmatvedības un IT zināšanām.

Tildes Jumis klienta vide

Tildes Jumis klienta vide ir pilnvērtīgs grāmatvedības uzskaites risinājums, kas nodrošina visu iespējamo sistēmas Tildes Jumis funkcionalitāti virsgrāmatā, finanšu, pamatlīdzekļu, personāla un algu uzskaitē, kā arī noliktavas un krājumu jomā.
Daudzi uzņēmumi jau ir novērtējuši sistēmas Tildes Jumis risinājumu priekšrocības. Tas ir ļāvis sistēmai Tildes Jumis kļūt par Latvijā visplašāk lietoto un labāk vērtēto grāmatvedības risinājumu.

Piesakies tūlīt un izmanto pakalpojumu pirmo mēnesi bez maksas

Pakalpojuma Tildes Jumis Pro ieviešana ir ātra, un tā lietošanu var pārtraukt jebkurā brīdī.