Ieskaties: sistēmas Tildes Jumis aktualitātes

20.04.2020.

Sistēmas Tildes Jumis lietotāj!

Paldies, ka esat ar mums šajā izaicinājumiem pilnajā laikā. Mēs vienmēr augstu vērtējam iespēju aprunāties ar Jums, uzklausīt ieteikumus un viedokli par mūsu piedāvātajiem produktiem un pasākumiem.

Tāpēc arī šoreiz aicinām piedalīties mūsu jau tradicionālajā klientu aptaujā, kurā vēlamies uzzināt, kādas sistēmas Tildes Jumis funkcijas Jums šobrīd noder visvairāk, kādas, Jūsuprāt, būtu jāievieš un par kādiem jautājumiem gribat dzirdēt nākamajā e-seminārā. Šobrīd e-semināru plānojam maija sākumā, tādēļ pasteidzieties un izsakiet savas vēlmes par Jums aktuālo un nepieciešamo informāciju!
Piedalīties aptaujā

Ārkārtējā situācija ir ietekmējusi mūs visus, tāpēc esam izveidojuši jaunu sadaļu mūsu mājaslapā, kurā apkopojām aprakstus par mūsu piedāvātajiem produktiem un pakalpojumiem, kas šobrīd palīdzēs veiksmīgāk pārvarēt izaicinājumus. Ja vēlaties saņemt papildu informāciju par to, kas Jums varētu atvieglot darbu, sazinieties ar mums.
Apmeklēt lapu

Tagad veidojam Tildes atbalsta zināšanu bāzi, kurā tiek apkopoti bieži uzdotie jautājumi par mūsu risinājumiem un to lietošanu. Plānojam šo vietni pastāvīgi papildināt ar noderīgu informāciju, lai tajā būtu ērti meklēt un to varētu izmantot darbā ar sistēmu.
Iepazīties ar zināšanu bāzes saturu


Dalies:
Atpakaļ