Jaunums: digitālā atvaļinājumu pieteikšana un apstiprināšana

27.11.2023.

Jumis Pašapkalpošanās portālā (iepriekš - Darbinieku portāls) ir jauna iespēja: digitāla atvaļinājumu un citu prombūtņu pieteikšana un apstiprināšana. 

 

Darbinieki tagad var pieteikt prombūtni savam vadītājam, norādot tās periodu, veidu un piezīmes, ja nepieciešams. Veidojot pieteikumu, jānorāda vadītājs, kuram tas ir adresēts. Viņš gan saņems paziņojumu e-pastā, gan redzēs šo iesniegumu Pašapkalpošanās portāla sadaļā “Darbinieku pieteikumi”. 

 

Lai darbinieks varētu izvēlēties attiecīgo vadītāju, jāievada visu uzņēmuma strādājošo vadītāju (struktūrvienību, nodaļu vadītāju) saraksts sistēmā “Jumis Pārvaldība”. To var izdarīt, pievienojot lomu “Vadītājs” jau esošiem “Pašapkalpošanās portāls” lietotājiem vai arī izveidojot jaunus lietotājus ar šo lomu. 

 

Vadītājam ir tiesības apstiprināt un noraidīt iesniegtos pieteikumus. Pēc pieteikuma apstiprināšanas tas nonāk sistēmā “Jumis Personāls” kā jauns vēstures notikums darbinieka kartītē, par ko tiek informēts grāmatvedis un tie “Jumis Personāls” lietotāji, kam ir tiesības redzēt darbinieka vēstures notikumu sadaļu. 

 

Šī funkcionalitāte - digitālā atvaļinājumu un citu prombūtņu pieteikšana un apstiprināšana - ir pieejama tikai Jumis Personāls Plus abonentiem. 


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)