Termini

Pakalpojumu un instalāciju veidi

Dati tiek glabāti starptautiski sertificētos datu centros, un klientam ir pieejamas visas mākoņpakalpojuma priekšrocības.

Klients datus glabā savos datoros un serveros un vienpersoniski nodrošina datu drošību, jaunināšanu un citus administrēšanas jautājumus.

Programmatūra, kas nodrošina datu izvietošanu, glabāšanu, apkalpošanu un pilnvērtīgu sistēmas darbību. Tildes Jumis izmanto SQL serveri.

Windows vidē instalēta lietotne, lai strādātu ar grāmatvedības un uzskaites programmu Tildes Jumis. Klienta vide nodrošina datu atspoguļojumu un ievadi.

Klienta vides sastāvdaļa, kas nodrošina pieslēgumu datiem un drošu autorizāciju.

Programmatūras licencē norādīta burtu un ciparu kombinācija, kas sniedz iespēju instalēt klienta vidi un datu serveri.

Īpaši vadītājiem izveidota funkcionalitāte, lai iegūtu dažādas atskaites un pārskatus par uzņēmuma galvenajiem rādītājiem.

Īpaši uzņēmuma vadītājiem un klientu apkalpošanas/pārdošanas speciālistiem izveidota funkcionalitāte Android vai iOS operētājsistēmām.

Risinājums, ko var izmantot bez klienta vides instalācijas – atverot mājaslapu un autorizējoties ar vienoto pieslēgumu.

Uzņēmuma vadības pamatfunkcija, kas nodrošina iespēju iegūt tieši tādu pašu informāciju, kāda ir pieejama grāmatvedības un uzskaites datos. Šīs atskaites vienmēr nodrošina pilnvērtīgāko pieejamo informāciju un tiek atjaunotas brīdī, kad tiek veiktas izmaiņas grāmatvedības un uzskaites datos.

Nodrošina pilnvērtīgu darbdienu uzskaiti un algu aprēķinu, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas.

Tildes Jumis Pro, mākoņpakalpojums

Mākoņpakalpojuma nozīmīgākais lietotājs, kam ir pilnas tiesības veikt izmaiņas mākoņpakalpojumā: pievienot un dzēst uzņēmumus un datu bāzes, pievienot un dzēst lietotājus, veikt izmaiņas abonēšanas plānā un daudzas citas izmaiņas. Bieži instances administrators ir tas lietotājs, kurš sākotnēji ir pieteicis Tildes Jumis Pro mākoņpakalpojumu.

Tildes Jumis Pro mākoņpakalpojuma autorizācijas metode, kas nodrošina pieslēgumu visiem Tildes Jumis Pro pakalpojumiem – Grāmatvedībai un uzskaitei, Personālam, Uzņēmuma vadībai un Mobilajai lietotnei.

Vienlaicīgo lietotāju skaits ir norādīts licencē un tiek uzskaitīts atbilstoši licencēšanas noteikumiem. Tas ir lietotājs, kas strādā ar datu ievades pakalpojumiem – Grāmatvedību un uzskaiti vai Tildes Jumis Personālu. Lietotāji, kas strādā ar kādu uzņēmumu vadības risinājumu (Uzņēmuma vadība vai Mobilā lietotne), netiek uzskaitīti kā vienlaicīgie lietotāji.

Fiziskas vai juridiskas personas datu kopums, kas programmā norādīts kā datu bāze. Šajā datu bāzē ir visa grāmatvedības informācija par konkrēto uzņēmumu. Tildes Jumis Pro lietotāju pakalpojuma abonēšanas maksa ir atkarīga no uzņēmumu skaita.

Apmaksa un cenas

Tīmekļa vietne, kurā var veikt apmaksu par pakalpojumu. Ir pieejamas šādas iespējas:

  • Norādīt periodu, par kādu klients vēlas veikt apmaksu (1, 3, 6, 9 vai 12 mēneši). Šī iespēja ir pieejama tikai ikmēneša abonēšanas produktiem – Tildes Jumis Starts, Tildes Jumis Pro.
  • Veikt izmaiņas kontaktinformācijā.
  • Izvēlēties vienu no šādām maksājuma metodēm – SEB, SWED, Luminor, Citadele, maksājuma karte vai priekšapmaksas rēķins.

Pēc veiksmīgas apmaksas e-veikals sagatavo rēķinu un licences pagarinājumu un nosūta to uz klienta norādīto e-pasta adresi.

E-veikala atsūtītā e-pasta vēstule, kurā ir unikāla saite, lai klients varētu atvērt e-veikalu un veikt apmaksu.

Produkts tiem klientiem, kam ir iegādes licence un kas nav pagarinājuši abonementu vismaz 60 dienas pēc tā beigām.

Iespēja ikmēneša abonēšanas produktu apmaksu veikt automātiski no maksājumu kartes.

Sākotnējs maksājums licencēm, kas paredz īpašumtiesības (Tildes Jumis Solo, Tildes Jumis Standarts). Iegādes maksa iekļauj 12 mēnešu abonēšanas maksu.

Maksa par produkta vai pakalpojuma pilnvērtīgu izmantošanu. Abonements iekļauj tehnisko atbalstu, jauninājumus, tiešsaistes iespējas (datu apmaiņa ar citām sistēmām), klientu pasākumus un ikgadējo grāmatveža kalendāru. Iegādes licences, neveicot apmaksu par abonēšanu, sniedz iespēju turpināt darbu ar programmu, bet ar ierobežotu funkcionalitāti. Licencēm bez īpašumtiesībām (Tildes Jumis Starts, Tildes Jumis Pro) pēc apmaksātā abonementa beigām nav tiesību strādāt ar programmatūru.

Licences informācijas atjaunošana serverī, kas ir pieejama servera datorā: Rīki -> Konfigurācija -> Aktivizēt. Mākoņpakalpojuma lietotājiem aktivizācija ir automātiska.

Licence

Numurs licences augšējā daļā, kas sastāv no cipariem no 1 līdz 9. Tas ir svarīgākais licences identifikācijas numurs, lai klientu apkalpošanas speciālisti jūs varētu atrast.

Uzņēmums vai privātpersona, kam ir reģistrēta kāda no Tildes Jumja licencēm. Licencē ir norādīts gan klients, gan licenciāta numurs.

Sniedz mūža tiesības strādāt ar Tildes Jumja programmatūru. Lai pilnvērtīgi strādātu un būtu pieejamas jaunākās versijas, ir jāiegādājas gada abonements.

Sniedz tiesības strādāt ar programmu tikai apmaksātā perioda laikā, un pēc tā beigām darbs ar sistēmu nav pieejams.

Tildes Jumja sistēmā vai mākoņpakalpojumā norādīts lietotājvārds (mākoņpakalpojumā – e-pasta adrese), kam ir piešķirta noteikta loma un tiesības pieslēgties programmai un veikt darbības.

Tehniskie termini

Tildes Jumja formātā izveidots fails, kurā ir visa informācija par vienu uzņēmumu, vienu gadu vai vienu struktūrvienību. No datu bāzu skaita ir atkarīga mākoņpakalpojuma cena.

Datu bāzes kopija, kas tiek veidota automātiski vai izmantojot programmu, un tā nodrošina iespēju pārnest datus uz citu glabāšanas vietu, nodot datus, kā arī atjaunot datus, ja rodas sarežģījumi.

Jaunākās programmas versijas instalēšana jeb atjaunošana. Parasti Tildes Jumis piedāvā 3–4 jauninājumus gadā.

Vispārējā datu aizsardzības regula (General Data Protection Regulation). Plašāka informācija par regulu.

Klientam pieejami labumi

Regulārie klātienes un tiešraides semināri, kas pieejami klientiem ar aktīvu abonementu. Grāmatvežu pēcpusdienas tiek organizētas, lai klientiem būtu iespēja uzzināt par likumdošanas aktualitātēm, kā arī aktuālajām iespējām Tildes Jumja programmatūrā.

Klātienes vai e-seminārs Tildes telpās (Vienības gatvē 75A). Tas ir domāts klientiem, kas vēl nestrādā ar Tildes Jumja produktiem un vēlas iepazīties un izvērtēt Tildes Jumja produktus un to piemērotību.
Plašāka informācija

Sniedz atbildes uz jautājumiem par apmaksu, cenām, licencēšanu, sadarbības partneriem, mācību centriem un dažādiem citiem jautājumiem.

Sniedz atbildes uz jautājumiem, kas saistīti ar programmas lietošanu, iespējām, instalācijām un citiem tehniskiem jautājumiem. Tehniskais atbalsts nesniedz atbildes uz jautājumiem par grāmatvedību un nodokļu optimizāciju.