SIA Jumis Pro vispārējā privātuma politika

Jumis Pro kā Visma grupai piederošā uzņēmuma, turpmāk tekstā - Jumis Pro, Privātuma atruna palīdz jums saprast kādus personas datus un kāpēc mēs ievācam, kā mēs tos izmantojam, aizsargājam, glabājam, nododam un dzēšam.

Personas dati ir informācija, kas ļauj identificēt jūs kā personu, kā piemēram epasta adrese, ielas adrese, telefona numurs u.t.t.

Kādus personas datus mēs apstrādājam

Jūsu personas datu veidi, ko Jumis Pro varētu apstrādāt:

 • Pamatinformācija, kā piemēram vārds, adrese, telefona numurs, epasta adrese un demogrāfiskā informācija

 • Informācija par lietotāju un tīmekļa lietošanu, kā piemēram pieteikšanās ID, lietotājvārds un IP adrese

 • Finanšu informācija, piemēram, informācija saistībā ar rēķiniem

 • Jūsu augšupielādēts vai nodrošināts saturs, piemēram, fotoattēli, komentāri

 • Informācija, kas sniegta, atsaucoties uz darba sludinājumiem

Jumis Pro neapstrādā jūsu īpašo kategoriju (sensitīvos) personas datus mērķiem, kas norādīti sadaļā “Kāpēc mēs apstrādājam personas datus”.

Kā mēs iegūstam jūsu personas datus?

Galvenokārt Jumis Pro iegūst personas datus tieši no jums vai citām personām, kas saistītas ar mūsu Klientu. Ja Klients, pie kura jūs strādājat, iegādājas Jumis Pro produktus vai pakalpojumus ar Jumis Pro partneruzņēmuma starpniecību, mēs, varam ievākt informāciju par jums no šī partneruzņēmuma.

Mēs izmantojam sīkfailus un citas izsekošanas tehnoloģijas, kad jūs izmantojat Jumis Pro vietnes vai sazināties ar mums pa e-pastu, lai optimizētu jūsu pieredzi mūsu vietnēs un saziņā ar Jumis Pro. Vairāk informācijas - Visma grupas sīkfailu politikā.

Dažos gadījumos mēs varam ievākt informāciju par jums arī no citiem avotiem. Šie avoti var būt trešo pušu datu apkopotāji, Jumis Pro mārketinga partneri, publiskie avoti vai trešo pušu sociālie tīkli.

Kāpēc mēs apstrādājam personas datus

Šī privātuma atruna attiecas uz gadījumiem, kad Jumis Pro apstrādā jūsu personas datus dažādiem mērķiem, kad jūs sadarbojaties ar mums, piemēram:

Pirkšana un piegāde

 • Atvieglot klientu pasūtījumu, līgumu, maksājumu apstrādi 

 • Piedāvāt specializētus pakalpojumus tieši jums, piemēram, e-mācības, tīmekļa seminārus utt.

 • Sniegt klientiem pieprasītos produktu un pakalpojumu piedāvājumus

 • Izveidot un atvieglot lietotājkontus mūsu pakalpojumu lietotājiem

Atbalstīt un uzlabot

 • Uzlabot un attīstīt mūsu produktu, pakalpojumu un Jumis Pro vietņu kvalitāti, funkcionalitāti un lietotāja pieredzi

 • Piedāvāt klientu atbalstu mūsu produktiem un pakalpojumiem

Drošība

 • Noteikt, mazināt un novērst drošības draudus un ļaunprātīgu izmantošanu, kā arī veikt uzturēšanu un atkļūdošanu

Mārketings

 • Pārvaldīt un izsūtīt mārketinga saturu, balstītu uz lietotāja vēlmēm

 • Interešu profilus veidošana, lai reklamētu attiecīgos produktus un pakalpojumus (profilēšana)

Informācija par to, kā personas dati tiek apstrādāti kādā no mūsu daudzajiem pakalpojumiem, ir izklāstīta attiecīgā šī pakalpojuma datu apstrādes līgumā. Šādos gadījumos Jumis Pro darbojas kā datu apstrādātājs un apstrādā datus Klienta vārdā un saskaņā ar viņa norādījumiem. Lai iegūtu papildinformāciju par to, lūdzu, sazinieties ar konkrētā pakalpojuma klientu atbalstu.

Jūsu personas datu apstrādes juridiskais pamats

Mēs apstrādājam datus, pamatojoties uz vairākiem iespējamiem juridiskiem pamatiem.

Vienošanās ar jums

Mēs apstrādājam jūsu personas datus, pamatojoties uz juridiski saistošu līgumu ar jums. Parasti tas notiek, kad piesakāties darbam Jumis Pro. Jūsu personas datu, piemēram, CV, pieteikuma un atsauksmju, apstrāde ir nepieciešama, lai Jumis Pro pirms līguma noslēgšanas apstrādātu darba meklētāju pieprasījumus.

Jūsu piekrišana

Jumis Pro var apstrādāt jūsu personas datus, pamatojoties uz piekrišanu. Mēs, saskaņā ar likumdošanu, lūdzam jūsu piekrišanu, piemēram, lai nosūtītu jums mārketinga e-pastus. Jūs jebkurā laikā varēsiet atsaukt savu piekrišanu.

Likumīgās intereses

Jumis Pro ir likumīgas intereses, kad mēs apstrādājam jūsu datus mārketinga, drošības, atbalsta un uzlabošanas nolūkos, vai kad jūs rīkojaties kā klienta kontaktspersona mūsu esošajiem un potenciālajiem klientiem. Jūsu personas dati tiek apstrādāti no uzņēmējdarbības viedokļa tādā veidā, kas, mūsuprāt, nav pretrunā ar jūsu privātuma tiesībām vai brīvībām.

Papildus Jumis Pro apstrādā datus, pamatojoties uz likumīgām interesēm, ja reģistrējaties vebināram, iesniedzat ierosinājumu vai griežaties pēc tehniskā vai pārdošanas atbalsta. Likumīgās intereses ir nodrošināt jums pareizu saturu, rīkot tīmekļa seminārus, veikt mārketingu un administrēt jūsu pieprasījumus (skatiet sadaļu par mārketingu zemāk).

Kā mēs kopīgojam jūsu personas datus

Jumis Pro Visma grupas ietvaros

Tā kā Jumis Pro ir Visma grupā, kas sastāv no daudziem saistītājiem uzņēmumiem, mums ir svarīgi jums nodrošināt vislabāko iespējamo apkalpošanu un lietotāja pieredzi. Lai nodrošinātu pilnīgu priekšstatu un detalizētu informāciju, Jumis Pro var dalīties ar jūsu personas datiem Visma grupas uzņēmumu starpā.

Ārpus Visma grupas

Jumis Pro var dalīties ar jūsu personas datiem arī ar ārējām trešajām pusēm šādos gadījumos:

Biznesa partneri

Jumis Pro var dalīties ar jūsu personas datiem ar mūsu partneriem gadījumā, ja tas ir likumīgi no uzņēmējdarbības viedokļa un ir saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem privātuma jomā.

Varas iestādes

Policija un citas iestādes var pieprasīt, lai Jumis Pro izsniedz jūsu personīgo informāciju. Šādos gadījumos Jumis Pro izsniegs datus tikai tad, ja pieprasījums tiks pamatots ar tiesas rīkojumu utml. dokumentiem.

Kad mēs izmantojam apakšapstrādātājus?

Jumis Pro izmanto apakšuzņēmējus, lai apstrādātu personas datus. Šie apakšuzņēmēji parasti ir mākoņpakalpojumu vai citu IT hostinga pakalpojumu sniedzēji.

Izmantojot apakšuzņēmējus, Jumis Pro noslēgs datu apstrādes līgumus ar apakšuzņēmējiem, lai aizsargātu jūsu tiesības uz privātumu. Ja apakšuzņēmēji atrodas ārpus ES, Jumis Pro nodrošina juridisko pamatojumu šādām starptautiskām pārsūtīšanām jūsu labā, pamatojoties uz EU Model Clauses (ES).

Lai iegūtu informāciju par apakšapstrādātājiem, kas izmantoti kāda no Jumis Pro vai Visma grupas pakalpojuma sniegšanai, lūdzu, apmeklējiet mūsu Visma Trust Center.

Jūs vienmēr esat laipni aicināti pieprasīt pārskatu un detalizētāku informāciju par Jumis Pro un Visma grupas apakšapstrādātājiem, kā arī dokumentāciju par iepriekš minēto starptautisko pārsūtījumu juridisko pamatojumu. Lai uzzinātu, kā sazināties ar Jumis Pro un Visma grupu, lūdzu, skatiet šī paziņojuma pēdējo sadaļu.

Cik ilgi mēs uzglabājam jūsu personas datus

Jumis Pro glabās jūsu personas datus tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams mūsu līgumsaistību izpildei. Apstrādājot jūsu personas datus uz cita juridiska pamata, piemēram, likumīgām interesēm, dati tiek glabāti tik ilgi, cik nepieciešams apstrādes mērķa sasniegšanai.

Tādējādi uz jūsu personas datiem var attiekties atšķirīgas glabāšanas politikas, pamatojoties uz datu veidu un to vākšanas mērķi. Šeit ir daži piemēri:

Pieņemot darbā, Jumis Pro izdzēsīs jūsu personisko informāciju, piemēram, CV, pieteikumu un citus dokumentus, kad darbā pieņemšanas process būs slēgts, parasti ne ilgāk kā 6 mēnešus pēc pieteikšanās termiņa beigām, ja vien ar jums nav panākta cita vienošanās.

Vēl viens piemērs ir kontaktinformācija, kas tiek glabāta mārketinga nolūkos, ieskaitot potenciālos klientus vai potenciālos klientus. Šādi personas dati tiks dzēsti ne vēlāk kā 36 mēnešus pēc pēdējās reģistrētās darbības.

Lai iegūtu papildinformāciju par dzēšanu, lūdzu sazināties ar Jumis Pro (kontaktinformāciju skatiet šī paziņojuma pēdējā sadaļā).

Citu pakalpojumā glabāto datu apstrāde

Ja klients piekrīt reģistrācijas brīdī, tad SIA Jumis Pro ir tiesības veikt Jumis Pro pakalpojumā glabāto datu anonimizētu apstrādi, lai uzlabotu pakalpojuma kvalitāti, piemēram, veidotu mašīnmācīšanās, mākslīgā intelekta u.c. uz datu analīzi balstītas sistēmas.

Kādas ir Jūsu tiesības

Pamattiesības

Jums ir tiesības piekļūt saviem personas datiem, pieprasot pārskatu par personas datiem, kurus mēs apstrādājam par jums, un jums var būt tiesības uz datu pārnesamību. Jums ir arī tiesības pieprasīt, lai Jumis Pro labotu neprecizitātes jūsu personas datos. Ja Jums ir “Mans Jumis” konts, tad informāciju par Jūsu piekrišānām atradīsiet sadaļā “Līgumi un piekrišanas”. (Ja jums ir Visma konts, kas derīgs Visma vietnē, tad to parasti var izdarīt, izmantojot sadaļas "Jūsu konts" vai "Jūsu profils" atbilstošajā Visma vietnē vai pakalpojumā).

Turklāt jums ir tiesības pieprasīt personas datu dzēšanu, kā arī - ierobežot vai aizliegt savu personas datu apstrādi saskaņā ar šo Privātuma atrunu vai citiem īpašiem pakalpojumu sniegšanas noteikumiem.

Lūdzu, izmantojiet privacy@visma.com, lai iesniegtu pieprasījumus, kas minēti šajā sadaļā, vai arī adresējot to Jumis Pro, atbalsts@mansjumis.lv

Visbeidzot jums ir tiesības iesniegt sūdzību arī datu aizsardzības iestādēm saistībā ar jūsu personas datu apstrādi.

Tiesības atteikties no mārketinga komunikācijām

Kad jūs sazināties ar Jumis Pro, piemēram, apmeklējot tīmekļa lapas, lejupielādējot saturu, apmeklējot vebinārus un izmantojotpakalpojumus, Jumis Pro apstrādās jūsu personas datus, pamatojoties uz likumīgām interesēm. Mērķis ir nodrošināt jums atbilstošu mārketinga saturu par Jumis Pro pakalpojumiem.

Jumis Pro nodrošina jums atbilstošu saturu, izmantojot tiešo mārketingu sociālo mediju platformās, vietnēs vai Jumis Pro pakalpojumā, pamatojoties uz jūsu vēlmēm. Apstrādātie personas dati ir apkopota informācija par jums, piemēram, IP adrese, intereses (kur esat noklikšķinājis utt.), lietotājvārds un ierīce. Tas tiek darīts, izmantojot tādas tehnoloģijas kā sīkdatnes, un to sauc par profilēšanu.

Jumis Pro izmanto e-pastu mārketinga nolūkos, taču tikai tad, ja esat piekritis, saskaņā ar nacionālo likumdošanu attiecībā uz mārketingu. Ja esat piekritis, jums vienmēr būs iespēja atteikties, kā aprakstīts zemāk, vai saņemot e-pastu ar mārketingu.

Jums ir tiesības atteikties no Jumis Pro mārketinga komunikāciju saņemšanas. To varat paveikt šādi:

a) Sekojot norādījumiem par atteikšanos no attiecīgās mārketinga komunikācijas

b) Sūtot e-pastu uz adresi privacy@visma.com vai atbalsts@mansjumis.lv.

Izmantojot mūsu sīkfailu reklāmkarogu, jums vienmēr būs arī iespēja izvēlēties / atteikties no sīkdatnēm konkrētajā tīmekļa lapā.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, pat ja jūs atteiktos no mārketinga komunikāciju saņemšanas, jūs joprojām saņemsiet administratīvas ziņas no Jumis Pro, piemēram, pasūtījumu apstiprinājumus un paziņojumus, kas vajadzīgi, lai pārvaldītu jūsu kontu vai Klientiem sniedzamos pakalpojumus.

Izmaiņas

Mēs iesakām regulāri pārskatīt šo atrunu. Ja mēs savā privātuma atrunā veicam būtiskas izmaiņas, kas būtiski maina mūsu praksi, mēs varam paziņot jums arī ar citiem līdzekļiem, piemēram, nosūtot e-pastu vai publicējot paziņojumu mūsu korporatīvajā vietnē un / vai sociālo mediju lapās pirms izmaiņu stāšanās spēkā.

Privātuma atruna tiek pārskatīta vismaz reizi gadā, un izmaiņas apstiprina Jumis Pro privātuma padome. Pēdējā atjaunināšana: 01.01.2021.

Kā ar mums sazināties

Jumis Pro ir Visma grupas uzņēmums, kas ir Eiropas korporācija ar juridiskām personām, biznesa procesiem, vadības struktūrām un tehniskām sistēmām, kas šķērso robežas. Visma piegādā programmatūru un pakalpojumus privātajiem un valsts uzņēmumiem Eiropā. Visma galvenais birojs atrodas Oslo.

Visus galvenos lēmumus par privātumu Vismā korporatīvā līmenī pieņem Visma datu aizsardzības padome, kuru pārrauga un vada datu aizsardzības inspektors (DPO). Pārzinis, kas ir atbildīgs par jūsu personas datu apstrādi, ir

Visma Group un saistītie uzņēmumi
Head Office: Karenslyst allé 56, 0277 Oslo, Norway.
Telephone number: +47 46 40 40 00

Jumis Pro korespondences saņemšanas adrese: Sporta iela 11, Rīga, Latvija, LV-1013. Tālruņa numurs: 67 605 757.

Mums ir svarīgs jūsu viedoklis. Ja jums ir komentāri vai jautājumi par mūsu privātuma atrumu, jebkādas neskaidrības par privātumu vai datu lietojumu, kuras mēs neesam pietiekoši izsmeļoši izklāstījuši, vai šaubas par iespējamo jūsu privātuma aizskārumu, lūdzu, nosūtiet tās uz adresi privacy@visma.com vai arī adresējot to tieši Jumis Pro, atbalsts@mansjumis.lv

Jūsu pieprasījumu un sūdzību apstrāde būs konfidenciāla. Mūsu pārstāvis sazināsies ar jums, lai pārrunātu jautājumus, kas sagādā bažas, un izklāstītu iespējamos risinājumus. Mūsu mērķis ir nodrošināt sūdzību laicīgu un pienācīgu atrisināšanu.