Izmaiņas Jumis Personāls un Jumis Personāls Plus cenu piedāvājumā

16.05.2024.

Pēdējā gada laikā risinājumi Jumis Personāls un Jumis Personāls Plus ir piedzīvojuši strauju attīstību: jaunas funkcijas, piemēram, pārbaudes laika norādīšana, algas likmju maiņa mēneša griezumā, algu un izmaksu sarakstu kontēšana u.c., darbinieku Pašapkalpošanas portāls, neplānotas izmaiņas likumdošanā. Ar jauno iespēju apkopojumu varat iepazīties šeit!

Lai turpinātu piegādāt jums ērtus, mūsdienīgus un uzņēmējdarbību veicinošos produktus un tai pat laikā risinātu drošas infrastruktūras uzturēšanu un izstrādi, esam pārskatījuši mūsu programmu Jumis Personāls un Jumis Personāls Plus cenas. Analizējot datus un aptaujājot klientus, esam noskaidrojuši, ka daudziem ērtāks būtu precīzāks plānu sadalījums pa darbiniekiem, tapēc esam ieviesuši arī divus jaunus plānus - līdz 30 darbiniekiem un līdz 70 darbiniekiem.


No 2024. gada 1. jūlija stāsies spēkā šādas izmaiņas cenrādī. Informācija par izmaiņām pieejama šeit.


Šīs izmaiņas ļaus mums turpināt investēt produktu izstrādē un klientu atbalstā, nodrošinot jums vēl lielāku vērtību. Pilno cenrādi iespējams apskatīt šeit.
 

Ja jums ir radušies jautājumi vai neskaidrības, aicinām sazināties ar mums, rakstot uz e-pastu atbalsts@mansjumis.lv, aizpildot pieteikuma formu vai zvanot uz tālruņa numuru 67605757. 


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)