Izmaiņas risinājuma Jumis Personāls piedāvājumā

11.05.2023.

Cienījamo Jumis lietotāj!

Informējam, ka sākot ar 2023. gada 1. augustu risinājuma Jumis sadaļa Jumis Personāls pārtop par atsevišķu produktu ar tādu pašu nosaukumu - Jumis Personāls. Dažu gadu laikā tas ir izaudzis no tikai algu un prombūtņu dienu aprēķina rīka līdz pilnvērtīgai darbinieku uzskaites sistēmai.

Atdalot risinājumu Jumis Personāls, mums ir labākas iespējas attīstīt to kā pilnvērtīgu atsevišķu produktu, jo veltīsim tam vēl vairāk izstrādes resursu un laika. 

Mēs vēlamies piedāvāt produktus, kas atbilstu Jūsu vajadzībām un palīdzētu sasniegt biznesa mērķus. Pēc risinājumu atdalīšanas Jūs varēsiet izvēlēties un abonēt tikai to, kuru lietojat ikdienā: Jumis vai Jumis Personāls. Svarīgi, ka tiem klientiem, kuri strādā tikai ar vienu no produktiem, abonēšanas maksa samazināsies. Vairāk par cenām varat uzzināt šeit.

Ar biežāk uzdotajiem jautājumiem aicinām iepazīties šeit.

Pēdējo 2 gadu laikā esam ieviesuši vairākas noderīgas un jūsu pieprasītas iespējas, t.sk.: 

  • izveidota iespēja darbiniekam norādīt pārbaudes laiku; 
  • ieviesta darbinieku un fizisko personu kartīšu sinhronizācija no risinājuma Jumis Personāls uz risinājumu Jumis;
  • atbrīvojot darbinieku, tiek automātiski atzīmēti beigu termiņi atvieglojumu, IIN speciālās likmes un EANG piemērošanai;
  • veiktas izmaiņas atskaišu eksportam uz VID EDS - paplašināts to atskaišu klāsts, ko var iesniegt izmantojot VID EDS API;
  • izveidots papildu produkts Personāls Plus, kurā pieejama tāda funkcionalitāte, kas piemērota uzņēmumiem ar lielāku darbinieku skaitu vai uzņēmumiem, kuri vēlas atvieglot darbu ar personāla lietvedību.

Zinot, cik Jums ir svarīga katra diena un stunda, vienmēr esam spējuši piegādāt visas ar likumdošanas aktiem saistītas izmaiņas tik ātri, lai nekavētu Jūsu darbu, piemēram,  darba devēja ziņojuma VID EDS formāta izmaiņas.

Tuvāko mēnešu laikā Jumis Personāls tiks papildināts arī ar jaunajām funkcijām:

  • algas likmes nomaiņa mēneša robežās, 
  • atskaites un algu aprēķins Ukrainas civiliedzīvotājiem-nerezidentiem, 
  • uzlabojumi aprēķinos un atskaitēs nerezidentiem u.c.

Jau kopš marta neattīstām risinājuma Jumis Personāls lokālo versiju un šobrīd visiem klientiem ir iespēja pāriet uz funkcijām bagātāko Jumis Personāls risinājumu mākonī. Sava interneta savienojuma atbilstību mākoņpakalpojuma izmantošanai varat izmērīt šeit.

Jūsu Jumis
 


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)

Juridiskā adrese:

Sporta iela 11, Rīga, LV-1013, Latvija

Jumis Pro, SIA
Reģ. Nr. 42103112933