Strādā un vadi uzņēmumu no mājām Covid-19 laikā

Izmēģināt

Mēs rūpējamies, lai mūsu klienti šajā izaicinājumu pilnajā Covid-19 epidēmijas laikā, arī strādājot no mājām, stiprinātu savu uzņēmumu, attīstītu biznesu un saskatītu jaunas iespējas!

Mākoņrisinājums Jumis Pro grāmatvedībai un uzņēmumu vadībai

Mūsdienu grāmatvedības un uzņēmumu vadības risinājums maziem un vidējiem uzņēmumiem, kas piedāvā gan plašas biznesa un uzskaites funkcijas, gan arī attīstītas analīzes iespējas. Risinājums ļauj pieslēgties uzņēmuma datiem neatkarīgi no atrašanās vietas. Turklāt pirmās 30 dienas ir bez maksas.

Rūpējamies par mācību iestādēm

Mācību iestādes un augstskolas, kurās apgūst grāmatvedību un uzņēmējdarbību, līdz 2020. gada jūnija beigām ir aicinātas izmantot sistēmu Jumis Pro bez maksas, lai nodrošinātu attālinātu apmācību saviem audzēkņiem. Studenti savukārt varēs apgūt mūsdienīgākās iespējas grāmatvedībā un uzņēmumu vadībā un iegūtas zināšanas un iemaņas izmantot savā tālākajā attīstībā.

Ērta un intuitīva darba uzsākšana

Darba uzsākšanas sadaļā ir apkopoti gan videomateriāli, gan instrukcijas, kas palīdzēs veiksmīgi sākt darbu. Informācija ir pieejama gan klientiem, kas pirmo reizi sāk strādāt ar sistēmu Jumis, gan arī visiem lietotājiem, kas jau strādā ar kādu no lokālpakalpojumu versijām, bet vēlas sākt darbu ar mākoņpakalpojumu Jumis Pro.

Atbalsts jums ērtā formātā

Ja jums rodas jautājumi par sistēmas Jumis Pro iegādi vai ir vajadzīgs tehniskais atbalsts, zvaniet vai sūtiet pieteikumu , – un mūsu klientu atbalsta speciālisti ar jums sazināsies!

Informējam jūs par likumdošanas aktualitātēm sakarā ar Covid-19

Mēs sekojam līdzi jaunumiem, kas attiecas uz uzņēmumiem, publicējam ziņas un ieviešam jaunas funkcijas, lai atvieglotu darbu saviem lietotājiem.

Šobrīd mēs ne tikai sniedzam atbalstu saviem klientiem, bet arī saņemam to pretī. Paldies jums! Turpinām strādāt attālināti un rūpēties cits par citu!