Darba sākšana | Jumis

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)

Juridiskā adrese:

Sporta iela 11, Rīga, LV-1013, Latvija

Jumis Pro, SIA
Reģ. Nr. 42103112933

Piesakoties sistēmai Jumis, tiek prasīts ievadīt lietotāja vārdu un paroli. Tālāk pieejamās darbības ir atkarīgas no konkrētajam lietotājam piešķirtajām piekļuves tiesībām strādāt ar noteiktu sistēmas daļu.

Lai nodrošinātu lielāku datu drošību, kā arī diferencētu lietotāju veicamās darbības, katram darbiniekam, kas strādā ar sistēmu, ieteicams izveidot atsevišķu lietotāju.

 

Nekādā ziņā nav pieļaujams, ka visi uzņēmuma darbinieki strādā ar sistēmu, izmantojot vienu lietotāja vārdu un paroli.

 

Lokāli instalējot sistēmu, tiek ievadīts viens sistēmas lietotājs admin, kuram ir tāda pati parole - admin. Šim lietotājam ir sistēmas administratora tiesības. Tāpēc, sākot darbu ar sistēmu un pirmo reizi piesakoties sistēmā ar lietotāja vārdu admin, noteikti jāizveido jauni lietotāji katram darbiniekam, kas strādās ar sistēmu, kā arī ieteicams lietotājam admin nomainīt paroli uz citu, ko zina tikai sistēmas administrators.

Pieslēgšanās

Pieslēgšanās sistēmai Jumis Personāls ir integrēta Sākumprogrammā vai, izmantojot pieslēgumu vietnē mansjumis.lv.

Lai pieslēgtos, nepieciešams norādīt, kā tiek strādāts ar sistēmu Jumis – lokāli (dati glabājas savā datorā vai uzņēmuma serverī) vai mākonī (Jumis Pro).

— jānorāda datu bāze, kurai jāpieslēdzas, lietotājvārds un parole, serveris – tieši tāpat, kā tas notiek, pieslēdzoties sistēmai Jumis. Pēc nepieciešamo parametru norādīšanas, jānospiež poga

 — lai pieslēgtos mākoņrisinājumam, jāizvēlas "Jumis Pro", pēc tam atvērtajā logā jāizvēlas pieslēgties "Jumis Personāls".

Pēc pogas nospiešanas tiks atvērts risinājuma Jumis Pro pieslēgšanās logs, kurā jānorāda lietotājvārds un parole.

Izvēloties autorizēties izmantojot vietni mansjumis.lv, jānoklikšķina uz pogas "Ienākt".

Tiks atvērts autorizācijas logs, kurā jānorāda lietotāja e-pasts un parole.

Nospiežot pogu "Pieslēgties", tiks atvērta programma "Uzņēmuma vadība", kurā, pieslēgtos risinājumam Jumis Personāls, jānoklikšķina uz pogas "Jumis Personāls"

Ja tiek kārtota uzskaite vairākiem uzņēmumiem, pārslēgšanās no viena uzņēmuma datiem uz cita uzņēmuma datiem notiek,  augšējā labajā stūrī nospiežot uz lietotājvārda un izvēloties Mainīt uzņēmumu. 

Tiks atvērts logs ar lietotājam pieejamiem uzņēmumiem, izvēlamies uzņēmumu un nospiežam pogu Turpināt, lai pieslēgtos.

Turpmākie soļi