Tikai Jumis lokālas versijas lietotājiem!

13.05.2024.

Kā iepriekš esam stāstījuši, grāmatvedības risinājumi strauji pāriet tikai uz mākoņversijām, kas padara lokālo versiju uzturēšanu arvien sarežģītāku un neefektīvāku gan mums, izstrādātājiem, gan arī šo versiju lietotājiem. Infrastruktūru uzturēšana, jaunākie datu drošības standarti, kiberuzbrukumu riski - šo visu var vieglāk un ātrāk paredzēt un novērst tieši mākoņserveros. 

Arī mēs sekojam līdzi pasaules tendencēm un plānojam ar 2026. gada 1. janvāri pilnībā pāriet tikai uz Jumis mākoņversiju, taču šobrīd nākam jums pretī un tāpēc esam pieņēmuši lēmumu pagaidām uzturēt Jumis lokālo versiju, ieviešot papildu maksu par lokāla servera instalāciju - 30 EUR + PVN. Šī cena stāsies spēkā šī gada 1. jūlijā.  

Mākoņversijas lietotājiem, kuri paralēli lieto arī lokālā servera instalāciju, ir iespēja pilnībā pāriet uz mākoņversiju, tādējādi ietaupot uz lokālā servera lietošanas izmaksām. Vairāk informācijas par pāreju šeit. 

Kā jau Jūs visi zināt, valdība gatavo plašus grozījumus nodokļu likumdošanā ar 2026.gada 1.janvāri. Tā kā izmaiņu ieviešana divos produktos ir neefektīva, izmaiņas tiks ieviestas tikai Jumis mākoņrisinājumā. 

Aicinām vēlreiz apsvērt visus argumentus par labu mākoņrisinājuma lietošanai un pilnībā pāriet uz to. 

Atgādinām arī, ka kopš 2023. gada 1. augusta netiek atbalstīta Jumis Personāls lokāla versija. 

Ja jums rodas jautājumi, sazinieties ar mums: atbalsts@mansjumis.lv 


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)