flex.bi: jaudīgs biznesa analītikas rīks sistēmas Tildes Jumis Pro klientiem

02.12.2019.

Labas ziņas uzņēmumu vadītājiem un finanšu analītiķiem, Tildes Jumis Pro klientiem - ir pieejams jauns jaudīgs biznesa analītikas rīks flex.bi. Tā pārskata paneļi ir vienkāršs veids, kā ietaupīt vadības laiku un fokusēties uz svarīgāko uzņēmumā. 

Papildus sistēmā Tildes Jumis Pro jau pieejamiem grafiskajiem risinājumiem flex.bi ļauj doties soli tālāk un veidot personalizētus uzņēmuma pārskatus, papildināt tos ar sev būtisko informāciju no .xls formāta failiem vai citām sistēmām, ko izmantojat uzņēmumā. Aktuālie rezultāti būs pieejami gan datorā, gan mobilajās ierīcēs, turklāt varēsiet tos saņemt sev vēlamajā laikā e-pastā vai arī attēlot TV ekrānos.

Tildes Jumis Pro klientiem pašlaik ir pieejami atskaišu paneļi, kas balstīti uz finanšu datiem.

*     Operatīvie rādītāji un vēsturisko datu pārskati

*     Budžeta un mērķu monitorēšana

*     Detalizēta projektu un partneru analīze

*     Nākotnes tendences un prognozes

Atskaišu bibliotēka sniedz piemērus, kas palīdzēs sākt biznesa datu analīzes procesu. Pieredzējušas komandas vadībā varēsiet pārcelt arī savus ierastos atskaišu formātus uz pilnībā automatizētu, drošu vidi.

Lai uzzinātu vairāk un pieteiktos 30 dienu bezmaksas izmēģinājumam, izmantojiet pieteikuma formu šajā lapā. Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar sales@flex.bi


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)

Juridiskā adrese:

Sporta iela 11, Rīga, LV-1013, Latvija

Jumis Pro, SIA
Reģ. Nr. 42103112933