Izmaiņas pamata piedāvājumā

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)

Juridiskā adrese:

Sporta iela 11, Rīga, LV-1013, Latvija

05.11.2021.

Cienījamie sistēmas Jumis lietotāji!

2022. gada 1. janvārī stāsies spēkā izmaiņas mūsu pamata piedāvājumā, aicinot klientus turpmāk izvēlēties mākoņpakalpojumu un tā modernākās iespējas, līdz ar to būs pieejams viens produkts -
Jumis Pro. 

Esošie lokālpakalpojuma Jumis Starts klienti varēs pagarināt savus abonementus. Galvenais, lai apmaksa būtu veikta savlaicīgi un bez pārtraukumiem, lai nezaudētu iespēju strādāt ar produktu Jumis Starts. 

Lai piedāvajums maksimāli atbilstu katra klienta vajadzībām, ar 2022. gada 1. janvāri risinājumam Jumis Pro būs pieejams viens pamata produkts, kas iekļauj 1 lietotāju un 1 uzņēmumu mākonī (iepriekš bija 2 lietotāji). Pakalpojums maksās 30 EUR mēnesī + PVN. Papildu lietotāju pievienošanas kārtība un izmaksas paliek nemainīgas. 

Visiem esošajiem klientiem tiks sagatavots cenas piedāvājums atbilstoši jaunajam cenrādim un esošajā licencē norādītajām lietotāju skaitam. Arī turpmāk būs iespējams risinājumu Jumis Pro lietot gan kā mākoņpakalpojumu, gan, ja nepieciešams, arī kā lokālpakalpojumu. Ar cenrādi, kas stāsies spēkā  2022. gada 1. janvārī, varat iepazīties šeit.

Attālinātais darbs un neatkarība no biroja telpām ir un paliek jaunā realitāte. Pakāpenisku pāreju uz mākoņpakalpojumu un izmaiņas piedāvājumā veicam, jo turpmākā mūsu produktu attīstība ir saistīta ar mākoņtehnoloģijām, kam ir vairākas priekšrocības: 

 - iespēja klientiem strādāt attālināti un vadīt uzņēmumu procesus jebkurā vietā un laikā;

 - arvien ātrāka jauno iespēju piegāde mūsu risinājumos.

Jau šobrīd strādājam pie algu sarakstā uzrādīto summu kontēšanas izveides risinājumā Jumis Personāls, kā arī pie Jumis Personāls API, kas ļaus importēt darba laika tabeļu datus no citām sistēmām. Turpinām strādāt pie čeku digitalizācijas un avansu norēķinu apstrādes funkcionalitātes un citiem labumiem, kas būs pieejami tikai mākoņpakalpojuma klientiem. Tādēļ ir svarīgi, ka arvien lielāks klientu loks izmanto mākoņpakalpojumu Jumis Pro, kas mums ļaus vēl ātrāk realizēt jaunas iespējas, kas ir nepieciešamas mūsu klientiem.

Kā veikt pāreju no lokālās versijus uz mākoni, uzziniet šeit. 

Ja Jums ir radušies jautājumi vai neskaidrības, aicinām sazināties ar mums! Ar cieņu

Jumis Pro Dalies