Tildes Jumis no 2022. gada pāriet uz ikmēneša abonēšanas modeli

16.04.2020.

Cienījamais Tildes Jumis lietotāj!

Pirms pieciem gadiem mēs sākām darbu pie tā, lai mūsu lietotājiem būtu pieejami mūsdienīgi risinājumi, mākoņpakalpojumu priekšrocības un ikmēneša abonēšanas modelis.

Šīs iespējas ir ļoti nozīmīgas mūsu klientu ikdienas darbā un uzņēmumu izaugsmē, tādēļ jau šobrīd lielākā daļa mūsu klientu lieto un augstu novērtē tieši ikmēneša abonēšanas produktus.

Lai būtiski uzlabotu risinājumu attīstības elastību un jaunu iespēju ieviešanas ātrumu, kā arī sekotu tirgus prasībām, ir jāveic visu mūsu risinājumu pāreja uz vienotu ikmēneša abonēšanas modeli.

Tādēļ esam pieņēmuši lēmumu, ka ar 2022. gada 1. janvāri produktus Tildes Jumis Solo un Tildes Jumis Standarts aizstās kāds no mūsu ikmēneša abonēšanas pakalpojumiem: Tildes Jumis Starts vai Tildes Jumis Pro.

2020. gada 31. decembris būs pēdējā diena, kad varēs pagarināt Tildes Jumis Solo vai Tildes Jumis Standarts abonementu, kas attiecīgi darbosies līdz 2021. gada beigām. Pēc tam varēsit izvēlēties turpināt darbu ar Tildes Jumis Starts vai Tildes Jumis Pro.

Svarīgi, ka arī šie ikmēneša abonēšanas produkti nodrošina iespēju strādāt ar lokālpakalpojumu un tā funkcijām tieši tāpat, kā darbojāties līdz šim. Taču klienti, kuri izvēlēsies Tildes Jumis Pro, varēs izmantot arī mākoņpakalpojuma priekšrocības.

Laiks ir vienīgais resurss, ko nevar papildināt, bet to var izmantot ražīgāk, pateicoties jauniem grāmatvedības un uzņēmumu vadības risinājumiem. Panāksim to kopā!

Ja drīzumā beigsies jūsu abonements, nosūtīsim Jums abonēšanas piedāvājumu. Ja radušies jautājumi, droši varat sazināties ar mums — vienosimies par jums vispiemērotāko risinājumu.


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)