Ziņa masu medijiem: SIA “Jumis Pro” iekļaujas "Visma" uzņēmumu grupā

26.10.2020.

23. oktobrī SIA “Visma Latvia Holding” un SIA “Jumis Pro” dalībnieki noslēdza darījumu par SIA “Jumis Pro” iegādi. Tā rezultātā SIA “Jumis Pro” pievienojas “Visma” grupai un kļūst par ceturto “Visma” grupas uzņēmumu Latvijā.


SIA “Jumis Pro” nodarbojas ar grāmatvedības un uzņēmumu vadības sistēmas “Tildes Jumis” attīstību un atbalstu. Uzņēmuma izstrādāto programmatūru izmanto vairāk nekā 10 000 Latvijas mazie un vidējie uzņēmumi, tostarp grāmatvedības pakalpojumu sniedzēji.  


SIA “Visma Latvia Holding” līdz darījuma noslēgšanai ietilpa trīs uzņēmumi - SIA “Visma Enterprise, SIA “Visma Consulting” un SIA “Visma Labs”. “Visma” uzņēmumu grupa Latvijā visplašāk ir pazīstama ar tās izstrādāto un izplatīto resursu vadības sistēmu “Visma Horizon”, kuru izmanto liels skaits lielo un vidējo Latvijas organizāciju. “Visma” Latvijā piedāvā arī biznesa inteliģences, sistēmu integrācijas un izstrādes risinājumus gan sabiedriskā, gan privātā sektora organizācijām.


SIA “Jumis Pro” iepriekšējais dalībnieks un SIA “Tilde” valdes loceklis Uldis Dzenis: “Tilde gūst arvien plašākus starptautiskus panākumus valodu tehnoloģiju jomā. Šis ir virziens, kurā ir milzīgas attīstības iespējas un uz kuru vēlamies pilnībā fokusēties. Grāmatvedības programmatūras biznesu esam veiksmīgi attīstījuši jau 26 gadus un ir pienācis brīdis, kad “Tildes Jumis” ir kļuvis par nobriedušu produktu, kas var pastāvēt neatkarīgi no “Tilde” pamatdarbības -  lokalizācijas un valodas tehnoloģijām.” 


Visma grupas vadītāja (CEO) Merete Hverven: “Mēs esam ļoti priecīgi par Jumis Pro pievienošanos Visma saimei. Uzņēmuma izstrādātie produkti ir klientu augsti novērtēti un komanda ir talantīga, enerģiska un apņēmības pilna turpināt Jumis Pro produkta attīstību. Tagad Visma Latvijas mazajiem un vidējiem uzņēmumiem varēs nodrošināt vēl labāku grāmatvedības un biznesa vadības risinājumu piedāvājumu.” 


SIA “Jumis Pro” valdes priekšsēdētājs Viesturs Slaidiņš: “Pievienošanās “Visma” grupai dos iespēju mūsu speciālistu Latvijā izstrādātās inovācijas nest tālāk pasaulē. Jau šobrīd strādājam pie vairākiem risinājumiem, ko novērtēs kā finansisti, tā uzņēmuma vadītāji. Ļoti nopietni darbojamies pie grāmatvedības procesu automatizācijas, iesaistot mākslīgā intelekta risinājumus, kā arī padarām programmu vēl piemērotāku attālinātā darba vajadzībām.Uzņēmuma darbības stūrakmens joprojām būs ciešas saiknes uzturēšana ar klientiem, tajā skaitā izglītojošo pasākumu organizēšana un dalība mūsu produktu tapšanā.”


SIA “Visma Enterprise” valdes priekšsēdētāja Antra Zālīte: “”Tildes Jumis“ ir lielisks risinājums nelieliem uzņēmumiem ar standartizētām uzskaites prasībām, savukārt “Visma Horizon” - lielākām organizācijām ar plašākām pielāgošanas prasībām. Turpmāk Visma Latvijas klientiem sniegs iespēju izvēlēties starp divām resursu vadības sistēmām un tādejādi droši apgalvot, ka spējam piedāvāt vispiemērotāko biznesa vadības risinājumu ikvienai Latvijas organizācijai.”


Līgums paredz, ka uzņēmuma iegādes darījuma summa netiks atklāta.

SIA Tilde ir vadošais tehnoloģiju lokalizācijas uzņēmums Baltijā, kas nodrošina tehnoloģiju pārlikšanu vietējās valodās, to saskaņošanu ar vietējiem likumiem un kultūru. Tildes valodu tehnoloģijas automatizē tulkošanu. Tilde organizē un padara pieejamas zināšanas izglītības, zinātnes, valodas un kultūras jomās. SIA Tilde strādā 112 darbinieki, uzņēmuma apgrozījums 2019. gadā bija 6.9 miljoni eiro. 

SIA “Jumis Pro” nodarbojas ar grāmatvedības sistēmas Tildes Jumis attīstību un uzturēšanu. Uzņēmumā nodarbināti 16 cilvēki. Sistēmas “Tildes Jumis” pēdējo gadu izaugsmi veicināja fokuss uz lietotāju vajadzībām un inovācijas, piemēram, mobilās lietotnes izstrādāšana, e-rēķinu apstrādes iespēju izveide, ērtāka lietotāja vide, darbinieku uzskaites un algu aprēķina risinājums Tildes Jumis Personāls, integrācija ar VID EDS sistēmu un ātra jaunāko likumdošanas prasību iestrādāšana sistēmā.

“Visma AS” ir lielākais biznesa programmatūras ražotājs Ziemeļvalstīs. Grupā ietilpstošie uzņēmumi piedāvā IT risinājumus 1 000 000 klientiem 9 valstīs, nodarbinot vairāk nekā 11 000 cilvēkus. “Visma Group” apgrozījums 2019. gadā pārsniedza 1,5 mljd. EUR. Latvijā “Visma” darbību uzsāka  2014. gadā, iegādājoties vienu no lielākajiem Latvijas IT uzņēmumiem - SIA “FMS”. Latvijā “Visma” ir tirgus līderis lokālo ERP risinājumu jomā. Ar kompānijas radīto IT risinājumu palīdzību savu uzskaiti organizē Latvijas Republikas ministrijas, pašvaldības, valsts iestādes, slimnīcas, kā arī daudzi lieli, vidēji un pat nelieli uzņēmumi. “Visma” uzņēmumi Latvijā nodarbina vairāk nekā 350 cilvēku - programmētājus, projektu vadītājus, analītiķus, konsultantus un citas profesijas.


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)