Aicinām apmeklēt semināru "Ārpakalpojumu grāmatvežu licencēšana. Riski un iespējas"!

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)

Juridiskā adrese:

Sporta iela 11, Rīga, LV-1013, Latvija

10.06.2021.

Sākot ar 2021. gada 1. jūliju, Valsts ieņēmumu dienests (VID) izsniegs licences ārpakalpojumu grāmatvežiem, un vienlaikus tiks izveidots ārpakalpojuma grāmatvežu Publiskais reģistrs.

Lai uzņēmums varētu sniegt ārpakalpojuma grāmatvedības pakalpojumus, būs nepieciešama licence, kas tiks izsniegta atbildīgajam grāmatvedim, kuram jābūt vismaz trīs gadu pieredzei grāmatvedības jomā un vismaz ceturtā līmeņa profesionālajai kvalifikācijai (koledžas izglītība) grāmatvedības, ekonomikas, vadības vai finanšu jomā.

Mūsu organizētā aptauja parādīja, ka vismaz 40% respondentu nezina, ka licenci var apturēt un pat anulēt. Tāpēc 30. jūnijā no plkst. 11.00 līdz 13.00 piedāvājam apmeklēt semināru "Ārpakalpojumu grāmatvežu licencēšana. Riski un iespējas", ko vadīs Lilita Beķere (SIA NUMERI valdes locekle, Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas valdes locekle). 

E-seminārs būs pieejams tiešraidē par maksu: 30.00 EUR + PVN. 

Aktīvajiem sistēmas Jumis abonentiem tiek piešķirta īpaša atlaide 10.00 EUR apmērā. Atlaides kods ir nosūtīts e-pastā. Ja neesat to saņēmuši, lūdzu, jautājiet mūsu pārdošanas speciālistiem: atbalsts@mansjumis.lv.

Noskatīties semināru citā laikā (ierakstā) nebūs iespējams.

Lai piedalītos sistēmas Jumis e-seminārā, lūdzam pieteikties līdz 28. jūnijam, ieskaitot, šeit.

Savus jautājumus lektorei, lūdzu, rakstiet līdz 28. jūnijam šeit!


Dalies