Risinājuma Jumis pasākumi klientiem: atskats vēsturē

05.01.2021.

Uzņēmuma veiksmes stāsta viena no atslēgām – gudrs, zinošs, erudīts grāmatvedis, kurš ir vadītāja palīgs un padomdevējs. To atzīst un novērtē arī mūsu komanda, palīdzot izglītoties saviem klientiem un organizējot daudz dažādus izglītojošos pasākumus.

Grāmatvežu pēcpusdienas ir ekskluzīva iespēja risinājuma Jumis aktīvajiem abonētājiem piedalīties bezmaksas seminārā, kurā tiek stāstīts gan par aktualitātēm likumdošanā (vieslektors), gan par darbu ar sistēmu Jumis. Grāmatvežu pēcpusdienās ir lieliska iespēja uzdot jautājumus par risinājumu Jumis, kā arī gūt atbildes uz neskaidriem jautājumiem par darbu ar to.

Pirmā Grāmatvežu pēcpusdiena notika 2004. gada 20. janvārī. Semināra tēma - “Jaunumi PVN piemērošanā”, lektore Ņina Podvinska. Nākamajā Grāmatvežu pēcpusdienā tā paša gada martā lektore bija leģendārā grāmatvedības pasniedzēja, viena no pirmajām zvērinātajām revidentēm Velta Dziļuma. Visās Grāmatvežu pēcpusdienās kā lektori tiek aicinātas Latvijas grāmatvežu vidū atzītas personības – augstas raudzes profesionāļi.

Sākotnēji Grāmatvežu pēcpusdienas notika piecas reizes gadā – janvārī, martā, maijā, septembrī un novembrī, bet, sākot ar 2009. gadu, – trīs reizes gadā.

Grāmatvežu pēcpusdienās cenšamies klausītājiem rast iespēju iegūt ne tikai darbam, bet arī sev nepieciešamās zināšanas, tāpēc kopš 2007. gada Grāmatvežu pēcpusdienās piedalās arī kāds „noslēpumainais viesis”, kas pastāsta un parāda, kā darba vietā vingrot vai pārvarēt stresu, kā droši pārvietoties pa ceļiem un ietvēm, kā arī uzzināt par citām, sev noderīgām vērtībām. Eiro ieviešanas laikā 2014. gadā janvāra Grāmatvežu pēcpusdienā bijām uzaicinājuši psihoterapeitu, kurš deva padomus, kā grāmatvežiem palīdzēt tikt galā ar stresu saspringtos darba apstākļos.

2011. gada 25. janvāra Grāmatvežu pēcpusdiena pirmo reizi tika translēta tiešraidē.

2020. gada 20. janvārī notika 60. Grāmatvežu pēcpusdiena un 28. tiešraide.

2010. gada 23. februārī notika pirmais e-seminārs par jaunumiem jaunākajā risinājuma Jumis izlaidumā. 

2020. gada 9. decembrī notika pirmais e-seminārs, kas tika translēts, izmantojot Facebook vietni.

Līdz šim brīdim notikuši 40 mūsu rīkotie e-semināri.

Gandrīz visu tiešraižu un e-semināru ieraksti, kuros piedalās mūsu komandas speciālisti, ir ievietoti mūsu YouTube kontā un mūsu mājaslapā.

Esam organizējuši arī trīs konferences: vienu - grāmatvežiem, divas – uzņēmumu vadītājiem.

2014. gada 31. augustā notika Vislatvijas grāmatvežu pilsētas orientēšanās sacensības “Zelta Jumis”.

No 2006. gada līdz 2009. gadam rīkojām 16 izbraukuma, jeb reģionālos seminārus: Liepājā, Cēsīs, Rēzeknē, Madonā, Kuldīgā, Jēkabpilī, Tukumā, Valmierā.

Lielākais e-seminārā reģistrēto dalībnieku skaits pārsniedza 1200 dalībniekus.

Esam priecīgi un gandarīti, ka grāmatveži labprāt piedalās mūsu rīkotos pasākumus gan apmeklējot klātienē, gan skatoties tiešraidē, un apsolām arī šogad rīkot jums interesantus un ikdienas darbā noderīgus pasākumus!Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)