SIA “Jumis Pro” pievienojas “Visma” uzņēmumu grupai!

26.10.2020.

Sākot ar šī gada 23. oktobri, SIA “Jumis Pro” turpina darbu “Visma” grupā kā atsevišķs uzņēmums.  

Svarīgi: mūsu produktu – Tildes Jumis Standarts, Tildes Jumis Solo, Tildes Jumis Starts un Tildes Jumis Pro – funkcionalitāte, līguma nosacījumi un klientu atbalsts saglabājas tādi, kā līdz šim.  

"Pievienošanās “Visma” grupai ļaus mums ātrāk un plašāk attīstīt Jūsu iemīļotos produktus un pakalpojumus, kā arī veidot jaunus, - stāsta SIA Jumis Pro vadītājs Viesturs Slaidiņš. – Jau šobrīd strādājam pie vairākiem risinājumiem, ko novērtēs kā grāmatveži, tā uzņēmuma vadītāji: aktīvi darbojamies pie grāmatvedības procesu automatizācijas, iesaistot mākslīgā intelekta risinājumus, kā arī padarām programmu vēl piemērotāku attālinātā darba vajadzībām. Uzņēmuma darbības stūrakmens ir un paliek ciešas saiknes uzturēšana ar klientiem, tajā skaitā izglītojošo pasākumu organizēšana un dalība mūsu produktu tapšanā." 

Vēršam Jūsu uzmanību: Jūsu līguma nosacījumi un produkta funkcionalitāte paliek tādi paši, arī turpmāk piedāvāsim Jums kvalitatīvus un efektīvus risinājumus un sniegsim atbalstu ikvienam klientam. Esam gatavi atbildēt uz Jūsu jautājumiem katru darba dienu no 9.00 līdz 17.00, zvanot vai sūtot e-pastus uz atbalsts@mansjumis.lv.   

11. novembrī rīkosim tiešraides semināru par risinājuma Tildes Jumis Personāls jaunumiem, kā arī atbildēsim uz Jūsu jautājumiem par šīm izmaiņām.  


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)