Tildes Jumis kļūst par atsevišķu uzņēmumu!

01.10.2020.

Jau 26 gadus mēs saviem klientiem piedāvājam ērtu grāmatvedības un uzņēmumu vadības sistēmu Tildes Jumis, ko šobrīd lepni varam nosaukt par populārāko Latvijā. 

Tāpēc, lai turpmāk vēl vairāk laika un enerģijas veltītu tieši mūsu klientiem un viņu vajadzībām vispiemērotāko risinājumu ieviešanai un attīstībai, ar 1. oktobri kļūstam par jaunu atsevišķu uzņēmumu – SIA Jumis Pro.  

Pēdējo gadu laikā Tildes Jumis sevi ir pierādījis kā produktu, kas nepārtraukti attīstās un nosaka arī citu risinājumu attīstības virzienu, -  stāsta jaunā uzņēmuma vadītājs Viesturs Slaidiņš

Ātra aktuālāko likumdošanas normu ieviešana, jaunāko tehnoloģiju piedāvājumi mūsu lietotājiem: mobilā lietotne, pārlūka risinājumi, e-rēķini, dažādas integrācijas iespējas un, protams, regulāri izglītojoši pasākumi – tas jau ir mūsu ikdienas standarts, kuru turpināsim realizēt.

Gan mūsu klientiem, gan komandai un sadarbības partneriem šis un nākamais gads būs notikumiem bagāti. Taču galvenais mērķis noteikti paliek nemainīgs – jauni risinājumi, jaunas iespējas līdzšinējos risinājumos un izcils tehniskais un klientu atbalsts. 

Ja jums ir jautājumi, lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi atbalsts@mansjumis.lv vai zvaniet uz numuru 67 605 757.


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)

Juridiskā adrese:

Sporta iela 11, Rīga, LV-1013, Latvija

Jumis Pro, SIA
Reģ. Nr. 42103112933