Jūnijs – īstais laiks pāriet uz Tildes Jumi Pro!

21.06.2018.

Grāmatvedības un uzņēmuma vadības mākoņrisinājums Tildes Jumis Pro klientiem tiek piedāvāts jau gandrīz trīs gadus un kļūst arvien populārāks. Tā ērtības un priekšrocības, arī finansiālos ieguvumus, ir atzinīgi novērtējuši vairāki simti klientu.

Tieši šobrīd daudzi no jums domā, vai pagarināt esošo abonementu vai tomēr dot priekšroku jaunākām tehnoloģijām un drošības sistēmām un izvēlēties Tildes Jumi Pro. Lai pieņemtu lēmumu, ir vērtīgi zināt visus argumentus, tādēļ apkopojām svarīgākos, ko ir minējuši mākoņpakalpojuma Tildes Jumis Pro lietotāji.

Finansiāli izdevīgi pieslēgt papildu lietotāju. Ja, lietojot esošo sistēmu, ir nepieciešams otrs, papildu lietotājs, tad finansiāli izdevīgāks ir Pro. Piemēram, Tildes Jumis Standarta abonementa pagarinājums un papildu licences iegāde maksā 180+65+260=505 EUR + PVN*. Tildes Jumis Pro abonements 3 lietotājiem maksā (25+6)x12=372 EUR + PVN. Ieguvums ir 133 EUR + PVN. Savukārt, ja klientam ir Solo licence, tad papildu lietotāja iegāde maksā 500 EUR+PVN par pāreju no Solo uz Standarta produktu, kā arī 260 EUR +PVN par papildu darba vietas iegādi. Pro abonements maksā 25 EUR + PVN mēnesī vai 300 EUR + PVN gadā, iekļaujot 2 darba vietas. Ieguvums ir 440 EUR + PVN.

Klientu datu aizsardzība. Šā gada 25. maijā stājās spēkā Vispārīgā datu aizsardzības regula jeb VDAR. Vairāk par pašu regulu varat uzzināt mūsu izveidotajā vietnē: www.tilde.lv/gdpr. Daudzi klienti izvēlas pāriet uz uzņēmuma vadības sistēmas mākoņrisinājumu, tā nošaujot divus zaķus ar vienu šāvienu: pirmkārt, var samazināt izmaksas par sistēmas uzturēšanu, otrkārt, atkrīt rūpes par datu drošu glabāšanu. Atbildīgs mākoņpakalpojuma sniedzējs gādās, lai klienta datu aizsardzība atbilstu visaugstākajiem kritērijiem.

Finansiāli izdevīgi abonementa pagarināšanas brīdī. Kā jau minējām, jūnijā daudziem klientiem beidzas Tildes Jumja abonementi, tāpēc, ja ir vēlme mainīt pakalpojumu uz Tildes Jumi Pro, tad šis ir finansiāli visizdevīgākais brīdis. Piemēram, ja klients šobrīd iegādājas Standarta abonementu, tad samaksā 180 EUR + 65 EUR* par katru darba vietu, neskaitot PVN. Ja klients pēc dažiem mēnešiem gribēs sākt darbu ar Tildes Jumi Pro, tad iegūs 50% jeb 12,50 EUR, bet jau samaksātā nauda par Standarta abonementu netiks atmaksāta.

Attālināts darbs. Īpaši vasarā, aktīvas atpūtas un atvaļinājumu laikā, pieaug nepieciešamība strādāt attālināti. Tildes Jumis Pro mākoņpakalpojums nodrošina iespēju pieslēgties datu centram, izmantojot vien interneta savienojumu un klienta vides lietotni, kas nozīmē, ka ir vajadzīgs tikai stabils interneta pieslēgums, lai darbotos grāmatvedības sistēmā.

Datu drošība augstākajā līmenī. Vīrusi, lokālo serveru un datoru bojājumi (karstajā laikā arī pārkarsumi), darbinieku neuzmanība var skart jebkuru uzņēmumu. Tas arī ir viens no iemesliem, kāpēc klienti arvien biežāk izmanto mākoņpakalpojumus: serveru apkalpošana, datu drošība un piekļuve tiem tiek nodrošināta 24/7 – pat tad, ja klientu sistēmas administratoriem ir ikgadējais atvaļinājums.

Šie ir tikai daži iemesli, kāpēc mūsu klienti izvēlas Tildes Jumi Pro, bet faktiski priekšrocību ir vēl vairāk – piemēram, mākonī ir vieglāk vienlaikus strādāt vairākiem lietotājiem.

Mākoņpakalpojums vairs nav nekas jauns un nezināms, un arī ilgtermiņā tas ir izdevīgāks, ērtāks un efektīvāks par lokālo grāmatvedības sistēmu.

Pievienojieties Tildes Jumis Pro klientu lokam un pārliecinieties!

*Aprēķinos tiek izmantota ieteicamā mazumtirdzniecības cena. Iegādājoties produktu pie izplatītājiem, cena var atškirties.


Dalies:
Atpakaļ