Izmaiņas produktu piedāvājumā

18.07.2019.

Pasaule nestāv uz vietas, un darbs ar datiem mākonī jau ir šodiena. To pierāda arī mūsu klientu izvēle: klienti priekšroku dod mākonī piedāvātajām iespējām – gan aktīvi pārejot uz mākoņrisinājumiem, gan izvēloties jaunus produktus. Ikdienā mēs rūpējamies par to, lai piedāvātu saviem klientiem visizdevīgāko cenu par pakalpojumu, vienlaikus nodrošinot visērtāko un viskvalitatīvāko risinājumu. Šim nolūkam vispiemērotākie ir ikmēneša abonēšanas produkti un mākoņpakalpojumi.

Tāpēc, sākot ar 2019. gada 1. septembri, esam ieviesuši dažas izmaiņas mūsu piedāvājumos:

1)      Pārtraucam jaunu iegādes produktu tirdzniecību.

Vairs nevarēs iegādāties jaunas Tildes Jumis Solo licences (480 EUR + PVN) un jaunas Tildes Jumis Standarta licences (no 980 EUR + PVN), kā arī vairs nebūs pieejamas jaunas darba vietu iegādes licences.

Šobrīd papildu darba vietu iegādes maksa — 260 EUR + PVN — ir samērā neizdevīga, tāpēc, ja jūsu uzņēmumā vairāki darbinieki vienlaikus strādā ar mūsu risinājumu, tad piemērotāka izvēle jūsu vajadzībām ir Tildes Jumis Pro. Tildes Jumis Pro ir radīts ērtam attālinātam darbam un drošai datu glabāšanai. Izvēloties šo risinājumu, papildu darba vieta maksā 6 EUR mēnesī + PVN.

2)     Klientiem, kuri jau vismaz 60 dienas nav pagarinājuši abonementu, turpmāk būs pieejama tikai iespēja atgūt pilnvērtīgu funkcionalitāti ar kādu no abonēšanas produktiem:

  • Tildes Jumis Starts (15 EUR mēnesī + PVN)
  • Tildes Jumis Pro (no 25 EUR mēnesī + PVN)

Jau kādu laiku abonementa atjaunošanas iespēju izvēlas tikai daži mūsu klienti, jo šī iespēja nav ekonomiski izdevīga (sākot ar 350 EUR + PVN). Darba vietas atjaunošanas maksa ir 130 EUR + PVN.

Svarīgi! Lietotāji ar aktīvu Tildes Jumis Standarta, Tildes Jumis Solo, Tildes Jumis Starts un Tildes Jumis Pro abonementu var turpināt to lietot un pagarināt kā līdz šim.

Visi lietotāji, uz kuriem attiecas šīs izmaiņas, saņems detalizētu e-pasta ziņojumu līdz šī gada 31. jūlijam.

Ja jums rodas jautājumi, droši sazinieties ar mums.


Dalies:
Atpakaļ