Jauns risinājums Jumis Čeki: sāciet lietot jau tagad

12.11.2021.

Sistēmas Jumis lietotāj!

Informējam, ka mūsu čeku apstrādes lietotni Jumis Čeki un tīmekļa lietotni Jumis Finanses tagad var izmantot ikviens mākoņrisinājuma Jumis Pro klients.

Paldies visiem, kuri pirmie izmēģināja jaunos produktus un sniedza atgriezenisko saiti!

Jumis Čeki ir mobilā lietotne, kas paredzēta čeku skenēšanai un iesniegšanai grāmatvedībā. Tā ir pieejama gan Android, gan iOS ierīču lietotājiem. Jebkurš uzņēmuma darbinieks, kurš iesniedz grāmatvedībā čekus par uzņēmuma līdzekļu izlietojumu, var izmantot tās priekšrocības - automatizētu čeku informācijas atpazīšanu no foto attēla un iesniegšanu ar vienu pieskārienu mobilās ierīces ekrānam.

Jumis Finanses ir risinājums, kas paredzēts grāmatvedim vai citai personai uzņēmumā, kura apstrādā avansa norēķinus. Šajā risinājumā tiek veikta čeku informācijas pārbaude, labošana, papildināšana, grāmatošana un nosūtīšana uz sistēmas Jumis risinājumu grāmatvedības uzskaitei automatizētai avansa norēķinu izveidei.

Šobrīd katrs uzņēmums ar aktīvu mākoņpakalpojuma Jumis Pro abonementu, kas pieteiksies abām lietotnēm pirmo reizi, varēs bez maksas ieskenēt 20 čekus 30 dienu periodā.

Pieteikt uzņēmumam izmēģinājumu var mākoņa konta administrators, savukārt izmantot to var jebkurš lietotājs, kuram risinājumā Lietotāju pārvaldība ir piešķirtas tiesības strādāt ar Jumis Čeki vai Jumis Finanses.

Pieteikties izmēģinājumam var, pieslēdzoties https://vadiba.mansjumis.lv un nospiežot pogu Izmēģināt Jumis Čeki.

Uzzināt vairāk par risinājumiem Jumis Čeki un Jumis Finanses, kā arī atrast atbildes uz biežāk uzdotiem jautājumiem un iepazīties ar lietošanas instrukciju varat šeit!

Papildu jautājumu gadījumā aicinām izmantot mūsu Pieteikuma formu, ailītē Produkti izvēloties attiecīgi Jumis Čeki vai Jumis Finanses.

Ja Jums ir atsauksmes vai ierosinājumi, lūdzu, sazinieties ar mums šeit. Novēlam raitu un ērtu darbu ar jauniem risinājumiem!

Jūsu Jumis


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)

Juridiskā adrese:

Sporta iela 11, Rīga, LV-1013, Latvija

Jumis Pro, SIA
Reģ. Nr. 42103112933