Sadarbība ar atvērto datu platformu Okredo atvieglos darbu grāmatvežiem

02.12.2022.

Kopš decembra sadarbībā ar atvērto datu platformu Okredo piedāvājam Jumis mākoņpakalpojuma lietotājiem iespēju bez maksas ātri un ērti ievadīt jaunu partneri/juridisku personu ar plašāku informāciju nekā līdz šim, izmantojot jauno tīmekļa lietotni Jumis Finanses

Bez maksas iegūstamajā informācijā ietilpst: nosaukums, reģistrācijas numurs, PVN numurs, ja tāds ir, statuss un tā iegūšanas datums, adrese, tālruņa numurs un e-pasta adrese. Ja Jums ir nepieciešama papildu informācija par partneri, varat atvērt Okredo mājaslapu no partnera kartītes.

Jumis Finanses lietotājiem datu iegūšana ir pavisam vienkārša – bez papildu logu atvēršanas un informācijas meklēšanas. Pietiek ievadīt dažus burtus no meklētā uzņēmuma nosaukuma vai ciparus no reģistrācijas numura un izvēlieties atbilstošo partneri no piedāvātā saraksta. Kad tas izdarīts, uzņēmuma kartīte automātiski tiek aizpildīta ar visu nepieciešamo informāciju tā, it kā šie dati jau būtu bijuši sistēmā,” uzsver Jumis Pro vadītājs Viesturs Slaidiņš

Okredo piedāvātā funkcionalitāte ir integrēta jaunajā tīmekļa lietotnē Jumis Finanses tā, lai neprasītu papildu darbības no lietotāja puses bezmaksas informācijas iegūšanai par sadarbības partneri. Lietotājiem vairs nevajag veltīt laiku informācijas meklēšanai, pārbaudīšanai un manuālai ievadei. 

Informācija par visiem interesējošiem partneriem ir iegūstama bez pieprasījumu skaita ierobežojuma. 

Par Okredo

Okredo ir atvērto datu platforma, kas nodrošina kredītreitingu, finanšu rādītājus un ieskatus gan freemium, gan premium kontos, palīdzot uzņēmumiem paātrināt izaugsmi un mazināt riskus. Uzņēmums veido produktīvu sadarbību ar ERP, CRM un grāmatvedības sistēmu nodrošinātājiem, papildinot šos rīkus ar jaunākajiem datiem efektīvākai lietošanai.


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)