Seko līdzi uzņēmuma rādītājiem Tildes Jumis mobilajā lietotnē!

28.09.2018.

Tagad, lai aplūkotu ieņēmumu, izdevumu un peļņas datus, kā arī informāciju par jaunākajiem darījumiem, ir tikai jāatver Tildes Jumis mobilā lietotne viedtālrunī.

Lejupielādē Tildes Jumis mobilo lietotni un saņem sava uzņēmuma galveno darbības rādītāju atspoguļojumu ērtā un uztveramā veidā viedtālruņa ekrānā.

Lai sekotu līdzi naudas atlikumiem kasē un bankā, pieejams atlikumu dinamikas grafiks par pēdējām piecām dienām.

Lietotne ir īpaši ērta uzņēmuma darbiniekiem, kas ikdienā strādā ar klientiem. Darbinieki var viegli atrast aktuālo darījumu partneru rekvizītus un kontaktinformāciju, kā arī darījumu vēsturi.

Lai lietotnē aplūkotu sava uzņēmuma datus, uzņēmuma grāmatvedībai nepieciešams izmantot risinājumu Tildes Jumis, kā arī jābūt pieslēgtam mākoņpakalpojumam Tildes Jumis Pro. Lai pieteiktos pakalpojumam Tildes Jumis Pro, sazinies ar Tildes Jumis atbalstu: atbalsts@mansjumis.lv vai izmēģiniet pakalpojumu 30 dienas bez maksas!

Ja esi Tildes Jumis Pro lietotājs (vai tūlīt kļūsi), tad mobilās lietotnes Android versiju bez maksas vari lejupielādēt vietnē https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tilde.jumis&hl=en, bet iOS operētājsistēmas ierīcēm paredzēto - https://itunes.apple.com/lv/app/tildes-jumis-uzņēmuma-vadība/id987409449?mt=8.


Dalies:
Atpakaļ