Visbiežāk uzdotie jautājumi par licences maiņu

08.12.2020.

Pēdējā laikā saņemam daudz jautājumu par mūsu pakalpojumiem, to cenām un pāriešanas iespējām. Esam apkopojuši visbiežāk uzdotos jautājumus un sagatavojuši atbildes uz tiem.

Aicinām izlasīt un ceram, ka šī informācija jums noderēs.

1. Vai no janvāra viss būs mākonī?

Sākot ar 2021. gada janvāri, Jumis pāriet uz nomas tipa licencēšanu, taču licences, kuras vēl ir derīgas 2021. gadā, turpinās darboties, bet, tuvojoties to termiņa beigām, nosūtīsim aktuālāko piedāvājumu. 

Arī turpmāk būs iespējams savas datu bāzes glabāt lokāli, jeb savos serveros. To ļauj gan lokālpakalpojums Jumis Starts, gan Jumis Pro. 


2. Vai varēšu janvārī pagarināt iegādes (Jumis Solo un Jumis Standarts) licenci

Sākot ar janvāri, iegādes licences vairs nevar pagarināt. Lai turpmāk saņemtu jaunākos izlaidumus un klientu labumus un iespēju strādāt ar risinājumu Jumis Personāls, klientiem ir jāizvēlas turpināt darbu ar kādu no nomas tipa licencēm: Jumis Starts vai Jumis Pro.

 

3. Kā var nopirkt pakalpojumu Jumis Starts uz vairākiem mēnešiem?

Maksājot par pakalpojuma Jumis Starts pagarinājumu, e-veikalā varat izvēlēties vēlamo periodu. Ja iegādājaties pirmo reizi vai kopš pēdējā apmaksātā abonementa pagājušas vairāk nekā 5 dienas, tad jāpērk jauna licence uz vienu mēnesi, un nākamajos mēnešos būs iespējams pagarināt uz vairākiem mēnešiem. 


4. Vai varu samaksāt jau tagad par nākamo gadu?

Savu licenci varat pagarināt 60 dienas pirms apmaksātā termiņa, cenas ir atkarīgas no pirkuma datuma! Jāatceras, ka līdz 31.12.2020 paliek spēkā 2020. gada cenrādis, bet no 01.01.2021 - jaunais. 


5. Ar ko atšķiras savā starpā Jumis Standarts, Solo un Starts?

Pamata atšķirība - Jumis Starts ir nomas tipa produkts, kas tiek instalēts un izmantots uz viena datora, un pēc apmaksātā abonementa beigām darbs ar sistēmu nav pieejams. 

Jumis Pro papildus lokālpakalpojumam nodrošina arī mākoņpakalpojumu. Vairāk informācijas par produktiem šeit

 

6. Kā nomainīt licences veidu?

Lai mainītu licences veidu, vispirms sazinieties ar mums, lai izrunātu iespējas un veidu, kā mainīt licenci: vai pārnest datus uz mākonī, vai no mākoņa uz lokālpakalpojumu.

 


Dalies:
Atpakaļ