Iesniedziet čekus ērti un ātri

20.06.2022.

Klientu ikdienas paradumi kļūst dinamiskāki, arvien vairāk tiek izmantotas mobilās ierīces, tāpēc dažādu dokumentu apstrādes automatizēšana ir iespēja, ko mūsu lietotāji ierosina pilnveidot un attīstīt. Iedvesmojoties no mūsu klientu ierosinājumiem un dažādiem pasaules līmeņa risinājumiem, esam izstrādājuši pakalpojumu - Jumis Čeki

Jumis Čeki ir mobilā lietotne, kas paredzēta čeku un citu norēķinu dokumentu skenēšanai un iesniegšanai grāmatvedībā. Tā ir pieejama gan Android, gan iOS ierīču lietotājiem, un jebkurš uzņēmuma darbinieks, kurš iesniedz čekus par uzņēmuma līdzekļu izlietojumu, var izmantot tās priekšrocības - automatizētu čeku un citu dokumentu informācijas atpazīšanu no foto attēla.

Katrs uzņēmums ar aktīvu mākoņpakalpojuma Jumis abonementu var bez maksas ieskenēt 20 čekus 180 dienu periodā* un pilnvērtīgi izmēģināt visas jaunā risinājuma sniegtās priekšrocības.

Lai izmēģinātu Jumis Čeki, atveriet saiti, autorizējieties ar mākoņkonta administratora datiem un aktivizējiet izmēģinājuma versiju, nospiežot pogu “Izmēģināt Jumis Čeki”!

*Ja bezmaksas izmēģinājuma versija vēl nav izmantota.


Dalies

Tehniskais atbalsts

Pieejams aktīvā abonementa īpašniekiem un ja darbam tiek izmantotas programmu jaunākās versijas.

 67­ 605­ 757­

Darba laiks:

no 9:00 līdz 17:00 (darba dienās)

Juridiskā adrese:

Sporta iela 11, Rīga, LV-1013, Latvija

Jumis Pro, SIA
Reģ. Nr. 42103112933