Ir veiksmīgi realizēti vairāki lietotāju ierosinājumi!

25.05.2020.

Šī gada janvārī ieviesām jauno jūsu ierosinājumu iesniegšanas un apstrādes kārtību, un esam jau saņēmuši vairāk nekā 100 ieteikumus, 20% no kuriem jau ir realizēti un piegādāti mūsu klientiem. Milzīgs paldies visiem par atsaucību un dalību produktu pilnveidošanā! 

Apmēram trešā daļa visu ziņojumu ir bijusi par risinājumu Tildes Jumis, pārējie - par Tildes Jumis Personāls.  

Atgādināmkā notiek ierosinājumu izskatīšana: reizi mēnesī visi tiek apkopoti, kategorizēti un analizēti kopā ar iepriekšējos mēnešos iesūtītajiem. To nozīmīgums tiek noteikts, vērtējot, cik daudz lietotāji ir ierosinājuši vienu un to pašu, vai šis ieteikums atrisina kritisku jautājumu darbā ar sistēmu, kā tas sasaucas ar risinājuma attīstības stratēģiju un cik daudz resursu konkrētajā brīdī ir iespējams novirzīt realizēšanai. 

Neviens ierosinājums netiek aizmirsts ja vienā mēnesī ieteikumu ir iesniedzis tikai viens lietotājs, bet nākamajos mēnešos to pašu ierosina arī citi, palielinās iespējamība, ka tas tiks realizēts. Tādēļ aicinām nekavēties un sūtīt ierosinājumus, jo tā ir Jūsu iespēja ietekmēt sev nozīmīgu risinājumu attīstību un funkciju ieviešanu. 

Ja vēlaties vēl aktīvāk piedalīties jaunu risinājumu tapšanā, piesakieties Ekspertu programmai!


Dalies:
Atpakaļ